Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

1400 рублів «на потреби ІДІЛ»: в Криму проти сім'ї ісламських волонтерів завели кримінальну справу за «фінансування тероризму»

16 / 02 / 2021

Їх обвинувачують в «організації фінансування тероризму».

Про це QirimInfo повідомив адвокат Едем Семедляєв.

Як сказав адвокат, подружжя затримали в Татарстані рано вранці 14 лютого і доставили літаком до Криму разом з їхньою новонародженою дочкою. На думку «Кримського управління ФСБ», яке відкрило кримінальну справу, подружжя в період з 2015 по 2018 рік, спонсорувало заборонені в Росії фонди, пов’язані з ім’ям мусульманського релігійного діяча Ахмеднабієва, більш відомого як Абу Умар Сасітлінський, нібито пов’язаного з ІДІЛ.

«Слідство каже, що Рузіль нібито переказав на якийсь рахунок 1400 рублів. Вони не заперечують, що переводили гроші, але вони займалися благодійною діяльністю. Вони давали гроші на будівництво мечетей, криниць в Африці, але ні з яким ІДІЛом, з тероризмом вони не пов’язані», — сказав адвокат.

За словами Семедляєва, зараз ФСБ проводить слідчі дії по їхній справі.

Нагадаємо, що за аналогічним обвинуваченням у «фінансуванні тероризму» і також вранці 14 лютого в Криму було затримано (але незабаром відпущено) кримську татарку Лілю Решидову. Їй призначили новий допит в ФСБ на 17 лютого.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини