Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Звітуємо по юридичному та соціальному напрямкам за лютий

17 / 03 / 2017

ЮРИДИЧНИЙ НАПРЯМОК  

У лютому юристи надали 992 консультації переселенцям, які звертались на гарячу лінію КримСОС.   

28 лютого КримСОС та Координаційний центр з надання правової допомоги уклали Меморандум про співпрацю. Якщо Вам потрібна юридична допомога або Ви потребуєте судового супроводження справи, можете звертатись до представників правових центрів.  

Юристи КримСОС у лютому провели три відкриті колективні консультації в Києві та Полтаві. Огляд усіх юридичних інструкцій та актуальних новин від юристів КримСОС опублікований у юридичному дайджесті.  

  

СОЦІАЛЬНА ДОПОМОГА 

 • У Львові КримСОС спільно з представником Агентства ООН у справах біженців відвідали шість закладів, що надають соціально-психологічні та реабілітаційні послуги переселенцям.  Після моніторингу потреб для установ придбали меблі, спеціальне обладнання для дітей з вадами зору, ігрові набори та іншу матеріально-технічну допомогу на суму понад 400 000 грн. 
 • Полтавський офіс КримСОС зусиллями небайдужих людей зібрав 4 000 грн на термінову операцію переселенки з інвалідністю Галини Коваленко. Завдяки втручанню місцевих громадських організацій операцію зробили безкоштовно. Зібрані кошти пішли на тривалу реабілітацію. 
 • У лютому 126 родин отримали речі, дитячі підгузки та візок, білизну, продуктові набори. З гуманітарною допомогою відправили 8 посилок до Херсону та селища Велика Димерка Київської області.  
   Фото  київських заходів КримСОС у лютому
 • Для малечі в Києві волонтери культурної ініціативи «Букмоль» спільно з КримСОС щомісяця проводять інтерактивне читання книжки-картинки та майстер-клас за мотивами розповіді.  
 • У наших офісах у Києві та Львові працюють розмовні клуби англійської мови. Для львівських переселенців – по вівторкам з 18:00, для київських – у середу на 19:00 для початківців та щочетверга на 18:00 та 19:00 для середнього та високого рівнів відповідно.   
 • Соціальні працівники полтавського офісу роздали родинам переселенців 67 квитків на 4 вистави в Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.В. Гоголя.    
 • У київському офісі щосуботи проходять неформальні зустрічі жіночого клубу «Між нами дівчатами». У лютому відбулись три таких зустрічі. На тренінгах дівчата навчились без емоційного вигорання, шукати енергію та позитив, розставляти пріоритети та казати «ні».  На майстер-класах учасниці клубу малювали, робили листівки та в’язали шкарпетки для стареньких з Хоспісу «Допомога». Першу партію з десятка шкарпеток вже отримали в хоспісі.  

До нас продовжують звертатись за товарами для дітей, постільною білизною, засобами гігієни, медикаментами. Також соціальні працівники в Херсоні відзначають гостру потребу в гуманітарній допомозі у сільській місцевості.   

Якщо Ви можете  допомогти чимось або потребуєте допомоги, телефонуйте в офіс КримСОС: Київ: (044) 364-37-28; Львів: (050) 381-14-89, (063) 975-55-43, (067) 474-56-08; Херсон: (0552) 390-290, (095) 277-53-55.  

Для оперативного інформування про можливості для дітей і дорослих радимо підписатися на e-mail розсилку новин (на сайті КримСОС справа в розділі «Переселенці»), також стежте за анонсами в групі Усі заходи_#КримSOS

ДЯКУЄМО ЗА ДОПОМОГУ  

Тільки завдяки цим організаціям та небайдужим людям ми продовжуємо надавати гуманітарну допомогу. Тож щиро дякуємо:    

 • Благодійному фонду «Добрі речі» (Самопоміч); 
 • компанії «Cargill»
 • волонтерам полтавського осередку Спілки Самаритян; 
 • Олексію з Полтави та іншим людям в усіх офісах КримСОС, які приносили одяг й взуття для переселенців.   

 І нашим найбільшим партнерам: Агентству ООН у справах біженців, Internews UkraineАгентству США по міждународному розвитку (USAID)

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини