Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Звітуємо по роботі з ВПО за березень

13 / 04 / 2017

До нас продовжують звертатись за гуманітарною та іншою допомогою. Зараз дуже потребує підтримки 60-річний Миколай Миколайович Пароненко, який переїхав із селища Чернухино Луганської області. Чоловіка госпіталізували та йому потрібна негайна операція на серці. Її вартість складає близько 60 000 грн. У родини, яка живе лише на пенсію та адресну допомогу таких грошей немає. Просимо усіх небайдужих допомогти Миколаю Миколайовичу, деталі тут

ЩО ВДАЛОСЯ ЗРОБИТИ  

Для лікування раку щитовидної залози 17-річній переселенці Дар’ї з Полтави Агентство ООН у справах біженців придбає ліки для радіойодтерапії на суму 5 000 грн. Соціальні працівники КримСОС продовжують підтримувати родину та вже домовились про безкоштовні послуги лікарні в Харкові.  

 

НАВЧАННЯ  

23–24 березня в Києві та 31 березня–4 квітня у Львові пройшли семінари для ініціативних груп й громадських організацій переселенців. Кожен із заходів відвідали близько 30 учасників. У Києві пограли в українську настільну гру «Світ громад»,  що розробили активісти з Івано-Франківська. У Львові учасники працювали над ідеями соціальних проектів та тестували їх спільно з експертами.  

Юристи КримСОС провели тренінги для спеціалістів регіональних та міських відділів безоплатної правової допомоги у Сумській та Полтавській областях, де обмінювались досвідом судового супроводу справ переселенців.

ДОЗВІЛЛЯ ТА ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА  

  • У Києві відбулись чотири зустрічі жіночого клубу «Між нами дівчатами», які відвідали 50 різних жінок. Зокрема, 25 березня відбувся семінар із психологом Вікторією Веретенниковою, де говорили про випадки насильства в сім’ї та як боротися з ним. У подарунок для 32 учасниць провели професійну фотосесію
  • 26 березня в київському офісі «КримСОС» разом з культурною ініціативою «Букмоль» дітям провели інтерактивне читання книжки-картинки та за мотивами розповіді малеча зробила аплікацію з кольорового паперу.   
  • У Львові та Полтаві 38 переселенців відвідали психологічні групи підтримки та індивідуальні консультації психолога. 
  • 7 занять йоги у березні провели для переселенців у Полтаві та декілька заходів для дітей. 
  • Полтавський офіс «КримСОС» продовжив співпрацю із Полтавським академічним обласним українським музично-драматичним театром ім. М.В. Гоголя та 63 людини змогли відвідати їх вистави. 
  • У Херсоні за підтримки кримськотатарської громади проходять курси кримськотатарської мови для дітей, курси турецької і арабської мови для дорослих. 
  • Кожного тижня у Києві, Полтаві, Херсоні та Львові проходять зустрічі розмовних клубів англійської мови. Завітати на них можуть усі охочі.   
  • 18 березня львівський офіс провів флешмоб в підтримку виборчих прав переселенців в регіоні. Адже більшість переселенців не можуть брати участь в місцевих виборах. 
 

Якщо Ви можете  допомогти чимось або потребуєте допомоги, телефонуйте в офіс КримСОС: Київ: (044) 364-37-28; Львів: (050) 381-14-89, (063) 975-55-43, (067) 474-56-08; Херсон: (0552) 390-290, (095) 277-53-55.   

Для оперативного інформування про можливості для дітей і дорослих радимо підписатися на e-mail розсилку новин (на сайті КримСОС справа в розділі «Переселенці»), також стежте за анонсами в групі Усі заходи_#КримSOS.  

 

ДЯКУЄМО ЗА ДОПОМОГУ   

Тільки завдяки цим організаціям та небайдужим людям ми продовжуємо надавати гуманітарну допомогу. Тож щиро дякуємо:     

Щира подяка від усього колективу КримСОС фермеру Сімукі Івану Миколайович, який подарував багатодітній родині переселенців будинок в селі Рокита Полтавської області. До цього часу родина з чотирма дітьми мешкала в однокімнатному будинку з холодною підлогою та аварійною стелею, а старша дитина кожен день вимушена була самостійно долати два кілометри в один бік до школи.  

Окрема вдячність за підтримку нашим найбільшим партнерам: Агентству ООН у справах біженців, Internews UkraineАгентству США по міждународному розвитку (USAID).  

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини