Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Звіт РЄ: кримчани не можуть захистити свої права

14 / 04 / 2016

На засіданні Комітету міністрів Ради Європи (РЄ) у Страсбурзі оприлюднили звіт правозахисної місії РЄ, в якому зазначається, що окупація Криму позбавила людей можливості захищати свої права, повідомляє QirimInfo.

«Ненормальним і неприйнятним є той факт, що населення 2,5 мільйонів чоловік перебуває поза полем правових механізмів, створених для захисту всіх європейців. У цьому контексті багато учасників діалогу, особливо представники кримськотатарської спільноти, висловили сподівання, що це не останній візит делегації і що моніторингові структури Ради Європи знову зможуть відновити свою діяльність найближчим часом», — йдеться у документі.

На думку авторів звіту, зараз існує гостра необхідність відкрити окупований Крим для моніторингових структур Ради Європи та інших відповідних міжнародних механізмів, а також виробити життєздатні рішення, які могли б спрацювати за теперішніх обставин.

Раніше Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд заявив, що візит місії Ради Європи до окупованого Криму не означає визнання російської «влади» на півострові.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини