Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Звіт про надання гуманітарної допомоги за вересень

24 / 10 / 2015

Упродовж вересня 2015 року соціальні працівники видали в київському офісі КримSOS талони на гуманітарну допомогу 49 сім’ям. Також близько 20 посилок з допомогою були відправлені в різні міста України: Красний Лиман, Харків, Дніпропетровськ, Рубіжне, Бердянськ, Старобільськ, Кривий Ріг та інші (дивіться карту нижче).

У рамках цього напрямку роботи КримSOS забезпечив сім’ї побутовою хімією, дрібними побутовими та постільними засобами. Зокрема, дякуємо компанії Cargill, що відгукнулася на допомогу і частково закупила вище зазначені речі.

Одна з сімей, котрі отримали посилку, дякує за допомогу:

Отримала вчора від Вас посилочку. Спасибі Вам величезне за надану допомогу! Ось деякі організації передзвонюють і запитують про те, чи задоволені допомогою, чи в достатніх обсягах була надана допомога… І виявляється, що є люди, яким мало і які залишаються чимось незадоволені. Я вважаю, що так не повинно бути! За будь-яку надану мені і моїй доньці допомогу, кажу Спасибі! І дай Вам Бог здоров’я! Те, чим Ви займаєтеся — це хороша й добра справа. Ви даєте людям відчути, що тут, в чужих містах, ми небайдужі та не чужі. Спасибі Вам величезне від мене з донькою.

Нагадаємо: щоб отримати гуманітарну допомогу в КримSOS, Вам слід заповнити форму на сайті. Соціальні працівники оброблять форму в порядку черги й передзвонять Вам. Через велику кількість заявок тривалість обробки складає в середньому від 1 до 3 місяців.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини