Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Зустрічати Хайсер Джемілєва з колонії будуть українські дипломати

23 / 11 / 2016

При звільненні сина лідера кримських татар Хайсер Джемілєва його захист задіє українських дипломатів для мінімізації ризиків. Про це Крим.Реаліям повідомив адвокат Микола Полозов.
«Планується, що консули приїдуть до колонії на службовому транспорті, на якому і буде переміщатися Хайсер. Цей транспорт не підлягає огляду і зупинок. Я сподіваюся, що це буде мінімальною гарантією того, що стосовно нього не будуть здійснюватися провокації з боку російських правоохоронців », – каже адвокат.

Також Полозов повідомив, що його підзахисному можуть не дозволити виїхати з РФ через трирічну адміністративного нагляду. Крім того, адвокат не виключає, що стосовно Хайсер Джемілєва може бути порушена нова кримінальна справа.

«Не можна виключати, що в відношенні Хайсер можуть сфабрикувати нову справу. Ну, наприклад, що він щось вкрав в колонії або напав на охоронця. Також провокації можливі, коли він звільниться. Хтось може підбігти, кинути який-небудь патрон, і це стане підставою для його подальшого затримання. Основним завданням в момент звільнення Хайсер буде забезпечення повної його ізоляції від можливості доступу будь-яких правоохоронних органів Росії », – каже Микола Полозов.

За його словами, якщо Хайсер Джемілєва не дозволять виїхати в Україну, він буде перебувати на території українського консульства в Росії. Хайсер Джемілєв повинен бути звільнений у п’ятницю, 25 листопада.
Переводчик Google для бизнеса –Инструменты переводчикаПереводчик сайтовСлужба “Анализ рынков”

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини