Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Зубков планує продати зоопарки в Криму і переїхати в Європу

21 / 01 / 2016

Кримський підприємець і власник зоопарків «Казка» і «Тайган» Олег Зубков має намір продати бізнес у Криму і переїхати в Європу, розповів він у коментарі «Крим.Реаліі». 

Перетинати кордон бізнесмен планує за російським закордонним паспортом, який він отримав у Москві. За його словами, рішення про переїзд може бути прийняте в найближчі місяці. 

«Знаю, що, вклавши півмільйона євро, вже в Португалії отримуєш вид на громадянство, припустимо. Я-то виїжджати не через Україну можу, а через Росію», — сказав він. 

Раніше в ефірі «Громадське.TV» Зубков заявив, що розчарований російською владою і вважає свою підтримку дій Росії помилкою. 

«Я дійсно був дуже затятим прихильником приєднання Криму до Росії, оскільки бачив у цьому і розвиток Криму, і вирішення тих проблем, які накопичилися з українським урядом. Але я помилявся. На сьогоднішній день ніякий розвиток Криму неможливий», — розповів Зубков. 

Бізнесмен закрив свої зоопарки на знак протесту проти звинувачень, висунутих «прокурором» Криму Наталією Поклонський. Він вважає, що його парки мають намір забрати у свою власність деякі віце-прем’єри Криму, але це лише частина проблем, що заважають нормальній роботі бізнесу. 

«Наявні проекти знаходяться під загрозою повного закриття. Тому що працювати в Криму сьогодні стало неможливо не тільки через непрофесіоналізм керівництва Криму, а й через велике фіскальне навантаження, санкцій і багато чого іншого», — зазначив підприємець.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини