Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ЗСУ: Відео ФСБ зі зниклим українським військовим — фейк

3 / 06 / 2020

Про це заявило командування Десантно-штурмових військ ЗСУ.

«Звертаємо Вашу увагу, що при постановці відео (опубліковане через кілька днів), режисерами ФСБ не враховані важливі деталі, які свідчать про його недостовірність. Головним убором форми одягу в даному підрозділі визначена панама літня, а не кашкет польовий, який вдягнули військовослужбовцю. Також не враховані час доби та погодні умови під час яких «зник» військовий, а це близько о пів на п’яту ранку»., — йдеться у повідомленні.

Також в ЗСУ заявляють, що версії ФСБ і пропагандистський ресурсів з окупованого Донбасу, які теж повідомили про зникнення військового, не відповідають одна одній.

«Участі в бойових діях Євген ще не приймав. Вказані імена та прізвища його командирів зовсім не реальні.», – заявили в ДШВ.

Як ми раніше повідомляли, підконтрольний Росії Київський районний суд Сімферополя заарештував до 1 липня українського військового Євгена Добринського, якого схопила ФСБ нібито за «порушення державного кордону».

Нагадаємо, військова служба правопорядку Збройних сил України повідомила, що 30 травня, на адмінмежі між окупованим Кримом і Херсонською областю, біля Чонгара, зник український військовослужбовець з 95-ї десантно-штурмової бригади. Також повідомили, що неподалік від розташування зниклого військового виявили сліди боротьби та його зброю.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини