Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Знищать мільйон дерев: влада РФ планує провести ЛЕП через заповідні території біля Севастополя

4 / 01 / 2022

Російська влада планує знищити близько мільйона дерев у Байдарському заказнику та на інших лісових ділянках біля Севастополя. Це буде зроблено для прокладання нової лінії електропередач.

Про це повідомляє підконтрольне Росії севастопольське видання ФорПост.

За інформацією медіаресурсу, лінія завдовжки понад 25 км від с. Орлине у Севастополі до Ялти пройде також через гору Ай-Петрі та може знищити червонокнижні дерева й унікальні печерні комплекси. Проєкт прокладання ЛЕП цим маршрутом отримав схвалення від міністерства будівництва та міністерства охорони природних ресурсів РФ. Вирубку дерев санкціонував російський департамент природних ресурсів окупованого Севастополя («Севприроднадзор»).

Пізніше Мінприроди РФ попросило місцеву окупаційну владу змінити трасу прокладання ЛЕП.

«Міністерство природи РФ надіслало на адресу АТ “Крименерго” лист з проханням переглянути проєкт прокладання ЛЕП, що передбачає вирубку до мільйона дерев у лісах Севастополя та Республіки Крим. Крім того, у разі реалізації проєкту постраждали би численні печерні комплекси», — повідомляє видання.

Докладніше про екологічні злочини РФ у Криму ви можете дізнатися із дослідження КримSOS «Довкілля Криму: зміни і втрати за час окупації»: перша частина, друга частина.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини