Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Зниклого призовника з Феодосії знайшли мертвим у лісі

18 / 08 / 2017

Військовослужбовця, який проходив службу за призовом в одній з військових частин Феодосії, знайшли мертвим. Про це повідомляє «Керчь.ФМ» з посиланням на прес-службі Північно-Кавказького округу Національної гвардії Російської Федерації.

«Вранці 11 серпня поточного року виявили відсутність військовослужбовця за призовом у військовій частині, розташованій в Феодосії. Про відсутність військовослужбовця доповіли командуванню військової частини і організували його пошук. Пошукові заходи проводилися у взаємодії з органами внутрішніх справ, інформація про зниклого розміщувалася в ЗМІ та соціальних мережах. 16 серпня в лісовому масиві виявили тіло зниклого військовослужбовця з ознаками самогубства. На місці знайшли передсмертну записку», – повідомили в прес-службі і уточнили, що, за попередніми даними, смерть не пов’язана з питаннями проходження військової служби.

«Про подію повідомлено в регіональні військово-слідчі органи. Обставини і причини події встановлюються. Комісією під керівництвом заступника командувача округу генерал-майора Віталія Садовникова проводиться службове розслідування. В ході роботи комісії особлива увага приділяється діяльності посадових осіб та психологічної служби щодо профілактики суїцидальних подій», – пояснили військові.

Раніше повідомлялося, що в окупованому Криму 19-річний військовослужбовець втік в самоволку.

Вибір редакції

Ще Новини