Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

ЗМІ повідомляють про причетність до будівництва Керченського мосту двох компаній з Нідерландів

7 / 09 / 2017

У пресі з’явилася інформація про те, що 2 компанії з Нідерландів причетні до будівництва Керченського мосту. Про це повідомляє «Новости Крыма».

«З цього приводу в країні розгорілися цілі дебати. Устаткування з Нідерландів до Криму надійшло в 2016 р Керівництво обох компаній не вважає виконання робіт на замовлення РФ порушенням обмежувальних заходів проти неї. У міністерстві ж зовнішньої торгівлі заявили, що політика країни в питанні анексії Криму дуже жорстка і подібна діяльність не вітається. Депутати правлячої партії Нідерландів також зажадали відповіді у глав компаній. Тим часом, слідом за цією інформацією з’явилися повідомлення про те, що на будівництві моста використовується і фінське обладнання. За словами волонтера і активістки Катерини Яресько, це силова установка компанії JUNTTAN, яка виглядає досить новою, що може говорити про її недавньої постачання до Криму», – повідомляє видання.

Раніше повідомлялося, що росіяни мають намір залишити турбіни «Siemens» в Криму, так як на заміну турбін німецького виробника вже не вистачить часу.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини