Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Життя, яке не планували: автобіографічний альманах про долю жінок зі сходу України

12 / 12 / 2016

7 грудня відбудеться презентація альманаху «Життя, яке не планували …», в якому зібрано 10 автобіографічних історій жінок зі сходу України. Ці історії відображають долі кожної з героїнь до і після переїзду в новий регіон.

Альманах підготувала ініціативна група жінок-переселенок міста Херсона. Жодна з них не планувала подібне життя. Події останніх років раптово увірвалися в їхні долі та перевернули все з ніг на голову. Бажання поділитися своєю історією, розповісти людям про біду, яка прийшла до рідного дому переросло у створення книги.

Проект отримав фінансування завдяки Програмі малих грантів із підтримки ініціатив переселенців від Агентства ООН у справах біженців, яку реалізує громадська ініціатива «КримSOS». Презентація альманаху проводиться в рамках міжнародної кампанії «16 днів проти насильства над жінками».

Гостями презентації стануть організатори проекту, самі героїні, історії яких дізнається громадськість, дипломати, громадські діячі та всі ті, кому цікава тематика внутрішньо переміщених осіб. Усі учасники презентації зможуть отримати альманах «Життя, яке не планували …» у подарунок.

На презентації для Вас виступлять:

  • Анна Річ, старший радник з питань правового захисту, Агентство ООН у справах біженців;
  • Таміла Ташева, координатор громадської ініціативи «КримSOS»;
  • Раїса Криволапова, героїня проекту;
  • Інна Сергєєва, психолог проекту;
  • Антон Власиневич, психолог проекту.

Чекаємо Вас 7 листопада в 16.00 у Щастя HUB за адресою: вул. Паньківська, 14.

Акредитація ЗМІ за посиланням, (098) 782 84 96, Юлія.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини