Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Жителі Генічеського району вимагали вивести активістів блокади Криму

21 / 04 / 2016

У селі Атамань Генічеського району Херсонської області закликали прибрати з регіону блокпости учасників блокади Криму, повідомляють Крим.Реаліі. Відповідне звернення до Херсонської ОДА жителі села зачитали на загальних зборах. 

«Проблема наша пов’язана з перебуванням на території Чонгарської сільради учасників так званої блокади Криму. Блокадники з перших днів розміщення біля свого блокпоста, біля села Чонгар, почали знущатися над населенням. Не маючи ніяких прав на перевірку багажу пасажирів автотранспорту, вони зупиняли машини і рилися в їхніх речах. Вимагали документи, знову не маючи права, при цьому страждали наші громадяни, які їхали до Криму», — йдеться у зверненні. 

Звернення підписали 180 осіб. Депутат Чонгарської селищної ради Валерій Коблюк закликав «вирішити проблему», щоб уникнути кровопролиття. 

«Ми хочемо жити на своїй українській землі, ми не хочемо, щоб хтось диктував, як жити, і знущався над нами. Просимо вас, щоб не допустити кровопролиття, вирішити проблему з перенесенням блокпоста, з перебуванням на території сільради збройних людей, через яких мами бояться пускати своїх дітей до школи», — резюмував він.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини