Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Жанна Нємцова фінансово підтримує сім’ї героїв Небесної Сотні

21 / 06 / 2016

У 2015 році донька вбитого російського опозиціонера Бориса Нємцова Жанна отримала польську Премію Солідарності імені Леха Валенси. На церемонії вручення вона заявила, що передає частину коштів на благодійні проекти в Україні.

Тогоріч фінансову підтримку вже отримали 187 родин Героїв Небесної Сотні, загиблих на сході України медиків і журналістів та багатодітних сімей. Гроші на це виділив Мустафа Джемілєв, лідер кримських татар, із Премії Солідарності, лауреатом якої він став у 2014 році.

Цього року проект з підтримки родин загиблих героїв стартував 1 червня та буде реалізований громадською організацією «КримSOS» у співпраці з польським Фондом «Освіта для демократії» до 30 листопада 2016 р. Проект передбачає:

  1. Виплати пожертв сім’ям «Небесної сотні», сім’ям медиків та журналістів, які загинули на Сході України, та сім’ям загиблих на сході захисників України, в яких виховуються троє і більше дітей;
  2. Надання юридичної підтримки вище названим сім’ям;
  3. Організацію круглого столу, що підніме тему культури пам’яті про Революцію Гідності.

На прес-конференції 22 червня буде оприлюднене звернення Жанни Нємцової (формат уточнюється). Також про проект розкажуть:

  1. Кжиштоф Становський, Президент Фонду Міжнародної Солідарності;
  2. Мартина Боґачик, заступник голови правління Фонду «Освіта для демократії»;
  3. Таміла Ташева, засновник і координатор громадської ініціативи «КримSOS»;
  4. Ігор Гурик, голова громадської організації «Родини Героїв Небесної Сотні», батько Героя Небесної Сотні Романа Гурика.

Дата: 22 червня 2016 р.

Час: 11:30

Місце: м. Київ, вул. Хрещатик, 2, прес-центр УКМЦ

Проект реалізується громадською організацією «КримSOS» за підтримки Фонду «Освіта для демократії» та Фонду «Бориса Нємцова».

*Премія Солідарності заснована польським Міністерством закордонних справ і фондом Леха Валенси і присуджується за видатну діяльність в ім’я просування і захисту демократії та громадянських свобод. Лауреат отримує статуетку і мільйон євро, більшу частину якого він має витратити на підтримку демократії.

Деталі та акредитація ЗМІ за телефоном (093) 84 17 646 (Анастасія Дрижак) або по e-mail anastasiia.dryzhak@krymsos.com

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини