Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Зеленський заявив, що РФ вивела з Криму лише 3,5 тисячі своїх військових

6 / 05 / 2021

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з держсекретарем США Ентоні Блінкеном, який перебуває з візитом в Україні.

«З цих десятків тисяч людей і техніки ми бачимо на сьогодні і наша розвідка, і наші військові, ми бачимо тільки 3,5 тисячі військових, які почали відведення і пішли з території тимчасово окупованого півострова Крим. Більше ніде ми поки зменшення  не бачимо. Вважаємо, що зменшення це повільне, тому ймовірно загроза може бути. Ніхто не хоче цих сюрпризів», — сказав Володимир Зеленський.

Також глава української держави зазначив, що на лінії фронту на Донбасі останнім часом скоротилася кількість снайперських обстрілів.

22 квітня міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив, що російські війська, які протягом місяця масово концентрувалися в Криму і вздовж державного кордону України, з 23 квітня почнуть повертатися в пункти постійної дислокації.

Російська влада заявила, що найбільша з 2014 року концентрація військ РФ уздовж українського кордону та в Криму нібито була необхідна для проведення навчань, але аж ніяк не для вторгнення в Україну.

Українські військові впевнені, що досі зберігається загроза вторгнення російських військ з території Криму.

Вибір редакції

Ще Новини