Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Завершилося розслідування у справі колишнього «міністра транспорту» Криму

2 / 02 / 2016

Слідчий комітет Росії завершив розслідування кримінальної справи стосовно колишнього російського міністра транспорту Криму Анатолія Цуркін. Про це повідомляє прес-служба СКР по Криму.

Цуркін звинувачується в перевищенні посадових повноважень і розтраті. За даними слідства, з січня по березень 2015 року екс-«міністр» примусив оператора Керченської поромної переправи — ТОВ «Морська дирекція» — здійснювати у пріоритетному режимі перевезення машин з вантажами за заявками ТОВ «Перша кримська логістика», яке належить його близькому родичу.

СКР стверджує, що за рахунок створених Анатолієм Цуркіним особливих умов і преференцій з перевезення «Перша кримська логістика» отримала необґрунтований фінансовий дохід у розмірі понад 2 млн руб.

У свою чергу «Морська дирекція» не отримала оплату за перевезення і понесла збитки у розмірі понад 3 млн руб. Також було виявлено, що Анатолій Цуркін за підробленими документами здійснив оплату ремонту свого автомобіля на загальну суму понад 260 тис. руб.

Нагадаємо, в березні минулого року російський голова Криму Сергій Аксьонов призначив новим «міністром транспорту» Криму Андрія Безсалаха.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини