Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Заур Смирнов звинуватив Україну в туристичній блокаді Криму

18 / 07 / 2017

Глава держкомітету кримського «уряду» у справах міжнаціональних відносин Заур Смирнов заявив, що, за даними його джерел, українська влада віддала наказ створювати штучні перешкоди на кордоні з Кримом, щоб перешкодити поїздкам українських туристів на кримські курорти. Про це повідомляє «РИА Новости».

«Київ зробив спробу організувати нову блокаду півострова, на цей раз туристичну. Наші джерела з числа службовців Держприкордонслужби України повідомляють про те, що отримали від київського керівництва команду створювати штучні перешкоди», – сказав Смирнов.

На думку Заура Смирнова, українська влада не хоче, щоб українські туристи побачили «досягнення» російської адміністрації Криму.

Нагадаємо, українські прикордонники заявляли про штучні черги на КПВВ «Чонгар», які створюють російські прикордонники.

27-28 червня у Верховному Суді Криму у справі Ахтема Чийгоза допитали як свідка Заура Смирнова. До анексії він був членом Меджлісу, а після 2014 року увійшов до складу російського уряду Криму, де очолив комітет у справах міжнаціональних відносин і депортованих громадян.

Раніше «Медуза» з посиланням на прес-секретаря Російського союзу туріндустрії (РСТ) Ірину Тюріуа і на дані туроператорів повідомляла, що продажі турів до Криму знизилися в червні на 30 відсотків в порівнянні з аналогічним періодом роком раніше.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини