Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Заур Смирнов знову не з'явився на судове засідання у «справі Чийгоза»

21 / 06 / 2017

Сьогодні, 21 червня, в ході 132 судового засідання у справі щодо Ахтема Чийгоза був змінений порядок подання доказів захисту, так як на засідання не з’явився свідок Смирнов. Про це повідомив адвокат Микола Полозов.

«За планом сьогодні повинен був бути допитаний свідок Заур Смирнов, однак він повторно не з’явився за викликом суду, надіславши електронною поштою повідомлення про те, що він знаходиться у відрядженні, в зв’язку з цим захист клопотала перед судом про примусовий привід Смирнова», – сказав адвокат.

Полозов повідомив, що суд ухвалив звернутися безпосередньо до Сергія Аксьонова, з вимогою забезпечити явку Смирнова в суд на 27 червня. У разі неявки Смирнова 27 червня судом буде забезпечений примусовий привід свідка.

Адвокат зазначив, що в зв’язку з цим захист змінив порядок подання доказів і був допитаний свідок захисту Каджаметов Рустем Ільясович, який показав, що 25 лютого, він дізнався про мітинг з мережі інтернет.

Вранці 26 лютого він прибув під будівлю Верховної Ради АРК.

Свідок показав, що до середини дня було досить спокійно, люди вигукували гасла, проте, ніяких активних дій не робилося. Після приєднання групи з Севастополя проросійські мітингувальники почали вести себе агресивно.

До приїзду севастопольських мітингувальників, був організований коридор, по якому спокійно проходили депутати і інші особи, яких співробітники міліції безперешкодно пропускали всередину будівлі Верховної Ради АРК.

«Періодично виникали локальні конфлікти, які тривали недовго, відбувалися недовго, без будь-яких команд і так само швидко припинялися», – розповів свідок.

Свідок неодноразово бачив Ахтема Чийгоза протягом дня. Чийгоз закликав людей заспокоїтися, відійти назад, створювати коридори, для запобігання тисняви.

За словами свідка, йому було відомо, що деяких депутатів насильно привозили, для того, щоб вони брали участь в голосуванні, проте, в той день сесія не відбулася через відсутність кворуму депутатів.

Судове засідання буде продовжено після обіду.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини