Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Затриманим російським прикордонникам можуть пред’явити додаткове обвинувачення

4 / 07 / 2017

Затриманим на адмінкордоні з Кримом прикордонникам ФСБ Росії, може загрожувати нове обвинувачення. Про це повідомляють Крим.Реалії з посиланням на речника Держприкордонслужби України Олега Слободяна.

«Я думаю, що це не вся відповідальність. Я думаю, що питання до них ще будуть. Але цим вже займатиметься Служба безпеки України», – сказав Слободян.

Наразі двоє прикордонників відбувають 15 діб адмінарешту за порушення порядку виїзду з тимчасово окупованої території [стаття 204.2 КпАП України].

Разом з тим координатор групи «Інформаційний опір», народний депутат України Дмитро Тимчук прогнозує, що після відбуття адмінарешту російські прикордонники опиняться на волі.

За його словами, їх відпустять, оскільки офіційно Росія і Україна не перебувають у стані війни, і співробітникам ФСБ просто нема чого пред’явити.

«Звичайно, вони повинні отримати статус військовополонених – оскільки є окупантами, захопленими на українській території. Але оскільки у нас з Росією де-юре війни немає, ми до них ставимося не так, як варто ставитися до окупантів, а за всіма міжнародними правилами, як з представниками сусідньої країни, в якої з Україною певні відносини, далекі від конфлікту», – сказав Дмитро Тимчук в коментарі Крим.Реалії.

Нагадаємо російських прикордонників затримали 30 червня на адмінкордоні з Кримом. Згодом у Держприкордонслужбі заявили, що співробітники прикордонної служби Федеральної служби безпеки Росії направили звернення, в якому просять надати інформацію про двох затриманих російських військовослужбовців.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини