Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Затриманий у Криму співробітниками ФСБ Росії Дмитро Долгополов раніше проходив службу у ЗСУ

29 / 09 / 2017

Затриманий у Криму співробітниками ФСБ Росії Дмитро Долгополов раніше проходив службу у ЗСУ. Про це повідомив речник Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов на своїй сторінці у Facebook.

«Ще один приклад сумних перспектив зрадників України. Діма Долгополов. Служил в лавах ЗС України (майор, заступник по роботі з особовим складом в артилерійському дивізіоні 406 обаг в Сімферополі), у 2014-му зрадив Присязі та перейшов на службу до окупантів, бо там більше грошей платили. Нині затриманий ФСБ», – йдеться в повідомленні.

Селезньов додав, що Долгополову загрожує до 20 років позбавлення волі.

Раніше повідомлялося, що ФСБ Росії повідомила про затримання чергових «шпигунів» в Криму, які нібито передавали спецслужбам України інформацію про діяльність Чорноморського флоту.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини