Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Затриманих сьогодні кримських татар звинувачують у тероризмі

11 / 02 / 2016

Управління Федеральної служби безпеки по Криму порушило кримінальну справу за фактом діяльності терористичної організації «Хізб ут-Тахрір», звинувачуючи затриманих сьогодні кримських татар у причетності до організації. Про це повідомила так званий «прокурор» Криму Наталія Поклонська, передають «Новини Криму».

По відношенню до чотирьох затриманих ФСБ відкрило кримінальну справу за ч. 1 і ч. 2 ст. 205.5 КК РФ «Організація діяльності терористичної організації і участь в ній». Про це повідомила Поклонська, уточнивши, що її «відомство» погодилося з прийнятим рішенням про порушення справи.

«Прокурор» Криму додала, що в рамках розслідування були затримані учасники забороненої в Росії організації «Хізб ут-Тахрір».

«В ході розслідування даної кримінальної справи четверо підозрюваних затримано. В рамках розслідування проводяться обшукові заходи, – повідомила Наталія Поклонська. – Конкретно йдеться про відому організацію «Хізб ут-Тахрір», яка відноситься до терористичних організацій і здійснювала свою діяльність на території міст Ялта та Алушта».

Коментуючи повідомлення в ЗМІ про численні обшуки сьогодні в будинках кримських татар, Поклонська заявила, що вони «не роблять ставку на національності».

«Це не татари – це терористична організація», – заявила Поклонська.

Нагадаємо, сьогодні ФСБ проводить обшуки в Криму в будинках кримських татар. За попередніми даними, 9 осіб затримали.

Вибір редакції

Ще Новини