Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Затриманому вчора кримському татарину загрожують «довічним»

13 / 05 / 2016

Київський “райсуд” Сімферополя виніс постанову про арешт до 11 липня Енвера Мамутова, Ремзі Меметова, Зеврі Абсеітова і Рустема Абільтарова, які були вчора затримані кримськими силовиками. Кримчан підозрюють у співпраці з організацією Хізб ут-Тахрір, яка в Росії вважається терористичною.

Як повідомила російський прокурор Криму Наталія Поклонська, Енверу Мамутова інкримінується вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 205.5 КК РФ (організація діяльності терористичної організації), а Ремзі Меметову, Зеврі Абсеітову і Рустему Абільтарову – ч. 2 ст. 205.5 КК РФ (участь в діяльності терористичної організації). Санкція статті (ч. 1) 205.5 КК РФ передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 20 років, або довічне позбавлення волі, а ч. 2 ст. 205.5 КК РФ – покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.

“За версією слідства, Енвер Мамутов організував на території м. Бахчисарая місцевий осередок терористичної організації« Хізб ут-Тахрір аль-Ісламі». Він здійснював приховану антиросійську, антиконституційну діяльність, вербуючи місцевих жителів до лав цієї терористичної організації. В її діяльності брали участь Р. Меметов, З. Абсеітов і Р. Абільтаров”, – заявила Поклонська.

 

Вибір редакції

Ще Новини