Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Засуджений у «справі Хізб ут-Тахрір» Рустем Ваїтов прибув в колонію в Кургані

17 / 02 / 2017

Засуджений у «справі Хізб ут-Тахрір» Рустем Ваїтов прибув в колонію №1 міста Курган Курганської області Уральського федерального округу РФ. Про це кореспонденту QirimInfo повідомила мама засудженого Зарема Ваітова.

«Вчора мені зателефонувала жінка з Кургана. Курган – це місце, куди він прибув уже остаточно. Він прибув раніше, але дзвонили вчора. Колонія №1. Мене заспокоїло те, що вона знаходиться в самому місті, а не десь в тайзі », – розповіла вона.

Ви можете писати Рустему листи за адресою: 640008, м Курган, вул. Годинна 2-а, 40, Ваїтову Рустему Мамутовичу, 1986 р.н..

Раніше повідомлялося, що інший засуджений у справі «справі Хізб ут-Тахрір» Нурі Прімов прибув до виправної колонії №5 селища Ясний в Республіці Марій Ел. Також з СІЗО-1 в Ростові-на-Дону був етапований Ферат Сайфуллаєв. Інформації про його місцезнаходження поки немає.

Четвертий фігурант севастопольського «справи Хізб ут-Тахрір» Руслан Зейтуллаєв залишається в СІЗО, поки йде перегляд його справи. У грудні минулого року Верховний суд РФ скасував вирок Зейтуллаєву, засудженому раніше на 7 років. Таким чином суд задовольнив протест прокурора, який наполягав на перегляді справи, щоб посилити Зейтуллаєву покарання. 13 лютого, відбулося перше судове засідання у рамках перегляду кримінальної справи стосовно Зейтуллаєва.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини