Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Запущено спільний проект Естонії та Українци із захисту прав кримських татар

6 / 10 / 2015

Сьогодні за ініціативою Міністерства інформаційної політики відбулася презентація проекту «Захист прав кримських татар засобами публічної дипломатії». Проект стартував у вересні. Протягом півроку його ініціатори планують розробити Стратегію публічної дипломатії кримських татар.

Він був розроблений Естонським Інститутом прав людини та фінансується Міністерством закордонних справ Естонії. Проект розповість світові про культуру та історію кримських татар.

—Цей проект — ще один крок на шляху інформування світу про те, що відбувається з нами через окупацію, що знищення кримських татар відбувалося не тільки в новітній історії. Естонія — країна історично свідома і знає ціну своєї незалежності. Зараз Естонія стала країною, яка докладає конкретні зусилля в боротьбі за права і свободи корінного народу Криму — кримських татар, — розповів про проект уповноважений Президента з питань кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

В рамках проекту планується створити короткометражний фільм з робочою назвою «Копеклер» («Собаки»), який розповість про те, що пережили кримські татари на рідній землі.

Одним з каналів поширення інформації про проект і його інформаційних продуктів в Україні та за кордоном стане Мультимедійна платформа іномовлення України, створена Міністерством інформаційної політики.

—Українська влада стане одним з стейкхолдерів проекту, який буде підтримувати поширення контенту про боротьбу кримськотатарського народу за свої права і звільнення Криму від російської окупації… Також ми надамо підтримку на етапі вироблення Стратегії публічної дипломатії кримських татар, заявив член Нацради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини