Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Запрошуємо Ваших дітей творити музику!

24 / 11 / 2015

Анексія Кримського півострова змусила талановитого музиканта і композитора Джеміля Карікова виїхати на материкову Україну. Тут, у Києві, Джеміль-ага продовжує творити музику. І зараз він жадає створити дитячий вокально-інструментальний ансамбль. Для гри будуть використовуватися традиційні кримськотатарські інструменти, звучання яких нікого не може залишити байдужим.

26 і 30 листопада в проміжку з 14:00 до 18:00 у приміщенні ДП «Кримський дім» в Києві відбудеться музичне прослуховування дітей у віці від 7 до 12 років. На прослуховуванні Джеміль Каріков відбере майбутніх музикантів для відвідування регулярних занять. Діти будуть вивчати особливості кримськотатарської традиційної музики як в теоретичному історичному, так і в практичному аспектах (гра на інструментах, вокал).

Заняття буде вести сам метр кримськотатарської музики і більше того заслужений діяч мистецтв України Джеміль Каріков.

 

На прослуховування запрошуються всі діти без винятку, незалежно від місця проживання. Для відвідування прослуховування зареєструйтеся за посиланням (реєстрація потрібна для того, щоб ми змогли організувати прослуховування максимально комфортно).

Дата: 26 листопада або 30 листопада

Час: у будь-який час у проміжку з 14:00 до 18:00

Місце: ДП «Кримський дім», вул. Суворова, 9, м Київ

Хто: діти з Києва і діти з сімей переселенців у віці від 7 до 12 років

 

Пам’ятайте, що розмови про відсутність слуху — всього лише розмови. Ви не дізнаєтеся, чи є у Вашої дитини музичні здібності, поки не приведете її на прослуховування.

Чекаємо на Вас і Ваших малюків 26 або 30 листопада!

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини