Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Запрошуємо створювати «Райдужні замки» на форум-виставі переселенок

13 / 04 / 2016

Сценарій вистави був створений на серії семінарів по форум-театру для жінок-переселенок в лютому-березні цього року. Усі акторки у виставі – жінки, які переїхали до Києва з Донецької, Луганської областей і Криму протягом останніх двох років. Спектакль заснований на особистому досвіді та історіях учасниць.

 «Чому «Райдужні замки»? Назва виникла на репетиції. Для сценки нам потрібен був актор-чоловік. У постановці героїня стикається з дискримінацією і нерозумінням з боку чоловіка. Саме в перепалці між так чоловіком і дружиною виникла ця назва. Ми підтримали цю ідею, так як, вона відображує сподівання переселенок, коли вони їхали з окупованих територій і думали, що почнуть життя з чистого аркуша, але зіткнулися з реальністю та зрозуміли, що не все так однозначно»,  – розповідає Світлана Олейникова, організатор вистави в інтерв’ю на Громадському радіо.

 

 

«На нашому спектаклі кожен глядач може стати актором, переписати сценарій і розповісти про свій досвід. Адже форум-театр – це завжди діалог, де питання ставлять актори, але рішення ми шукаємо разом з глядачами. На початку ми показуємо нашу постановку, потім обговорюємо побачені проблеми, і під час повтору сценок, пропонуємо всім охочим зупинити дію на сцені і замінити персонаж, – зазначає Оксана Потапова, джокер вистави. – Кожного разу, показуючи одну і ту ж постановку, ми не можемо передбачити другу частину форум-вистави – інтервенції. У кожній аудиторії, в кожному місті все відбувається по-різному».

 

 

Запрошуємо переселенців з Криму та сходу України, а також всіх, кому цікава тематика до діалогу з через театр 15 квітня.

Початок показу о 18.30, місце проведення: Культурний простір Autonomous ( «Кримський дім»), вул. Суворова 9 (від ст. м. Арсенальна на автобусі 38 маршруту до зупинки «Кінотеатр Зоряний» або 15 хвилин пішки).

Вхід на показ безкоштовний, але кількість місць обмежена. Для реєстрації заповніть, будь ласка, форму.

З питаннями звертайтесь за телефоном (066) 904-01-34 (Анна).

Трейлер форум-вистави переселенок «Райдужні замки»

 

Організатори: Київська громадська організація «Театр для діалогу» в партнерстві з «КримSOS»при фінансуванні проекту «Посилення участі громадянського суспільства в роботі Міністерства соціальної політики України та в процесі національного примирення» фінансується Фондом подолання конфліктів, сприяння стабілізації та безпеки уряду Великобританії.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини