Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Запрошуємо на вечір кримськотатарської музики

29 / 02 / 2016

Кримськотатарська народна музика сьогодні є досить розвинутою частиною багатонаціональної культури України. Кримськотатарський народ завжди був  волелюбним і в своїх піснях викладав думи та сподівання, всі найкращі риси свого національного характеру. Числені важкі випробування, що випали на долю кримських татар, зробили музику цього народу багатоваріантним і невичерпний багатством народної творчості.

У програмі – виступи відомих музикантів, танці, майстер-класи, розповіді про традиції і культуру, живі дискусії, традиційні кримськотатарські  солодощі.

Для гостей заходу гратиме Джеміль КАРІКОВ – відомий кримськотатарський музикант-фольклорист та композитор, визначний діяч мистецтв, лауреат міжнародних конкурсів, автор аранжування національного кримськотатарського гімну для хору та симфонічного оркестру. Джеміль Енверович разом з іншими музикантами зіграє на національних кримськотатарських інструментах та розкаже про кожен із них: зурну, кавал, сантур, багламу, саз, уд та інші. А також проведе екскурс в історію кримськотатарської музики,  її жанрів та інструментів.

Діана ЕМІНОВА, учасниця ансамблю «Джемілє» представить справжній національний танок.

Гостей пригощатимуть митці з приготування кримськотатарських солодощів, вони роскажуть гостям про історію створення смаколиків, їх види, назви.

 Для відвідування вечора реєструйтесь за посиланям.

 Дата: 4 березня о 18:00

Адреса заходу: ст.м. Контрактова площа, вул. Кириллівська (колишня Фрунзе), 13-Д.

З питаннями щодо акредитації або участі в заході звертатись: (066) 926 74 30, (067) 825 16 86  (Марія).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини