Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Запрошуємо на святкування першого року Будинку Вільних Людей

16 / 08 / 2016

Рівно рік тому у Києві відкрився новий простір та центр комплексної допомоги для вимушено переміщених осіб – Хаб «Будинок Вільних Людей». В ньому «живуть» чотири організації: КримSOS, Восток SOS, Новий Донбас та Центр зайнятості Вільних людей.

Саме Хаб дозволив організаціям працювати у форматі Коаліції – реалізовувати спільні проекти, лобіювати зміни у законодавстві, відстоювати права переселенців і реалізовувати можливості.

Тому, запрошуємо друзів та партнерів на День Народження Хабу, яке відбудеться 19 серпня о 17:00 за адресою: Кирилівська, 13-Д.

Нажаль, через складнощі з пошуком приміщення, річниця може стати останньою.

На святкуванні представники Хабу представлять ключові результати роботи за рік і поділяться планами на майбутнє. На вас очікує, також, неформальне спілкування, музика, частування кримськотатарськими солодощами.

 

Реєстрація ЗМІ за телефонами:  +38 067 825 16 86,  +38 066 926 74 30 (Марія).

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини