Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Запрошуємо на благодійний концерт «Ні війні»

23 / 11 / 2015

21 листопада уся країна зустріла другу річницю Революції Гідності. Час минає, проте на згасає пам’ять про українських героїв, котрі загинули, борючись за суверенну незалежну і неподільну Україну на Євромайдані і в зоні проведення АТО. Аби вшанувати пам’ять загиблих на сході України та зібрати кошти для їхніх дітей, у столиці пройде благодійний концерт.

На концерті для вас співатимуть Артем Лоїк, Влад Ульянич, Станіслав Котляр та гурт «Теорія простору».

Сім’ї, котрі переїхали зі сходу та Криму, відвідають концерт безкоштовно. Аби отримати запрошення, заповніть реєстраційну форму за посиланням.

Також безкоштовно на концерт завітають діти-сироти, бійці АТО та багатодітні сім’ї. Третина квитків реалізовується на платній основі (40 грн за квиток). Усі кошти, зібрані від продажу квитків на концерт, будуть переказані на банківський рахунок Яни Володимирівни Смоляр, яка проживає в с. Деревки Котелевського району Полтавської області. ЇЇ чоловік – справжній Герой України, котрий загинув під час бойових дій на сході країни.

Дата: 25 листопада 2015 р.

Час: 18.00

Місце: Актова зала Головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, вул. Володимирська 60, м. Київ

Усю додаткову інформацію про концерт шукайте на сайті концерту або на сторінках у соціальних мережа Facebook та Vk.com.

Організатор концерту – громадська організація «Неподільна Україна».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини