Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Запрошення на Міжнародний день прав людини

8 / 12 / 2015

У межах  планується показ та обговорення документального фільму «Притулок», неформальне спілкування з представниками громадського сектору та організацій, які працюють з темою ВПО. Також ми обіцяємо теплу атмосферу та спілкування за чаєм, кавою та піцою.

Про фільм

Фільм «Притулок» режисера Фернана Мельгара розповідає історію біженців у Швейцарії. Пронизливий холод є невід’ємною частиною зими в Лозанні, але багато біженців, які прибули до Швейцарії з різних країн, змушені проводити свої ночі на вулиці, не зважаючи на товстий шар снігу на промерзлій землі. Місцевий притулок не забезпечений необхідними ресурсами і площею, щоб подбати про всіх нужденних. Щовечора перед дверима притулку збирається натовп людей, який вимагає прихистку. Проте перед працівниками щодня стоїть неймовірно складне завдання – обрати 50 «щасливчиків», які зможуть у цей день поїсти гарячої їжі і відпочити в теплі. Решті залишається тільки змиритися з тим, що це буде дуже довга ніч…

 Дата: 10 грудня 2015 р.

Час: 17:40

Місце: «Будинок Вільних людей», м. Київ, вул. Кирилівська, 13Д (колишня вул. Фрунзе 13Д), м. Контрактова площа.

 Якщо Ви бажаєте прийти, будь ласка, обов’язково зареєструйтеся за посиланням.

Організатори заходу: коаліція організацій «Будинку Вільних людей» (Центр зайнятості Вільних людей, КримSOS, Восток-СОС та Новий Донбас). За підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні та Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини