Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Запасів води в Сімферополі залишилося на 2 місяці, — окупаційна влада Криму

3 / 09 / 2020

 Про це проросійському виданню «Кримська газета» сказав гендиректор підприємства «Вода Криму» Володимир Баженов.

«Відключення гарячої води економить 7 тисяч кубометрів на добу. Це настільки багато, що ми не можемо не зважати на таку економію. Зараз запасів води залишилося на два місяці, якщо відновимо подачу гарячої води, її залишиться приблизно на місяць. Не думаю, що такий варіант когось влаштує», — сказав Баженов.

Він також повідомив, що оккупацыйна влада не може забезпечити цілодобове водопостачання соціальних об’єктів міста, запевнивши, що всі дитсадки, школи та лікарні мають свої резерви.

За словами Баженова, його підприємство може забезпечити цілодобове водопостачання кримської столиці тільки, якщо в Сімферопольському і Партизанському водосховищах буде по 18 мільйонів кубометрів води. Зараз там сумарно — 12 млн.

Як ми писали раніше, окупаційна влада Криму розробляє додаткові свердловини для забезпечення водою Сімферополя.

Нагадаємо, 24 серпня, в Сімферополі та ще у 39 населених пунктах Сімферопольського і Бахчисарайського районів стартував перший етап обмеження подачі води. Спочатку була припинена подача гарячої води, а з 7 вересня подача води повинна буде здійснюватися по годинах вранці і ввечері. 26 серпня стало відомо, що влада міста не планує вводити режим надзвичайної ситуації через дефіцит води.

До 2014 року вода з Каховського водосховища забезпечувала близько 85% потреб Криму в прісній воді за допомогою Північно-Кримського каналу. Однак з початком окупації поставки на півострів припинилися.

Українська влада неодноразово заявляла, що відновлення подачі дніпровської води в Крим можливо лише після деокупації півострова.

Детальніше про те як російська окупаційна влада намагається вирішити проблему водопостачання Криму, читайте в нашій в нашому матеріалі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини