Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Захист журналіста Назімова готує скаргу в ЄСПЛ

6 / 07 / 2017

Адвокат редактора алуштинського видання «Твоя газета» Олексія Назімова, обвинуваченого у вимаганні грошей, готує скаргу до Європейського суду з прав людини. Адвокат Олексій Ладін вважає необгрунтованим тривале утримання під вартою свого підзахисного, повідомляють Крим.Реаліі.

На початку червня Алуштинський міський суд продовжив на півроку термін утримання під вартою журналісту Олексію Назимову і алуштинському депутату Павлу Степанченко. У середу 5 липня Верховний суд Криму відхилив апеляцію захисту на постанову Алуштинського міського суду про продовження утримання під вартою Олексія Назімова.

«Останнє продовження на шість місяців ми будемо оскаржувати в Касаційному суді. Буду оскаржувати далі, оскільки ця необгрунтованість продовження тримання під вартою шита білими нитками. Просто переписують статті Кримінально-процесуального кодексу: «може перешкодити», «може сховатися», «може впливати на свідків». Але свідки – це керівництво міста Алушта. Як Назімов, навіть будучи відносно на свободі, припустимо, під домашнім арештом, може впливати на голову міста?» – сказав Ладін.

Олексія Назімова і Павла Степанченко затримали 4 жовтня 2016 року за підозрою в комерційному підкупі і посередництва. За версією слідства, Олексій Назімов вимагав гроші у представника Алуштинської організації «Єдиної Росії» за нерозголошення відомостей, що ганьблять членів цієї партії. Стосовно затриманих порушили кримінальну справу.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини