Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Захист вказав на факт неналежного попереднього розслідування по «справі Чийгоза»

19 / 04 / 2017

Сьогодні суд у «справі Чийгоза» допитав Бекіра Мамутова і його дружину Катерину Мамутова. Про це у відеозверненні на Facebook розповів адвокат Микола Полозов.

Після допиту Бекіра Мамутова прокурор заявила клопотання про оголошення показань даних ним під час попереднього розслідування, так як на думку прокурора, в показаннях свідка були протиріччя.

Свідок Мамутов пояснив, що слідчий вніс до протоколу допиту лише малу частину того, що він говорив. Адвокат Микола Полозов зазначив, що цей факт свідчить про неналежне попереднє розслідування цієї кримінальної справи.

Після Бекіра Мамутова суд допитував його дружину Катерину Мамутову.

Свідок Мамутова показала, що вранці 26 лютого чоловік повідомив їй про мітинг, який відбудеться біля Верховної Ради АРК.

Подружжя прибуло на мітинг разом, проте розділилися по прибуттю. Мамутова заявила, що в якийсь момент проросійські мітингувальники почали наступати і видавлювати проукраїнських мітингувальників. Свідок бачила Ахтема Чийгоза, вона стверджувала, що Чийгоз не здійснював ніяких протиправних дій.

Катерина Мамутова підтвердила заяви попередніх свідків захисту, що у проукраїнських мітингувальників не було ніяких предметів для застосування насильства.

Суд повідомив, що 20 квітня засідання у «справі Чийгоза» не відбудеться, тому що нібито немає вільних залів. Захист в свою чергу заявив про намір падати клопотання про зміну запобіжного заходу на домашній арешт.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини