Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Захист у «справі Чийгоза» посилається на матеріали ЗМІ, що описують події 25-26 лютого

31 / 07 / 2017

Сьогодні, 31 липня, в ході 150 судового засідання у справі щодо Ахтема Чийгоза захист заявив низку клопотань про залучення в якості доказів письмових документів, повідомлень ЗМІ, датованих 25 та 26 лютого 2014 року. Про це повідомив адвокат Микола Полозов у ??відеозверненні в Facebook.

«У цих повідомленнях міститься контекст тих подій, які надалі перекрутили, фальсифікуючи, фабрикуючи кримінальну справу стосовно Атхема Чийгоза. З цих повідомлень випливає, що напередодні 25 лютого великою групою проросійськи налаштованих громадян було проведено несанкціонований мітинг біля будівлі Верховної Ради АРК. Вході мітингу ці люди вимагали проведення референдуму про приєднання Криму до РФ», – повідомив адвокат.

Микола Полозов додав, що в повідомленнях ЗМІ міститься інформація, що напередодні 25 лютого будівлю Верховної ради АРК було заблоковано проросійськими мітингувальниками, а депутати були змушені покидати будівлю через бічні входи.

«Крім цього міститися відомості про події 26 лютого в сесійній залі. Подія датована 15:52, про те, що Константинов планує о 16:00 в зв’язку з неявкою депутатів скасувати проведення сесії, а Рефат Чубаров навпаки пропонує депутатам залишитися, провести міжфракційні консультації в форматі депутатських слухань, що прямо суперечить версії звинувачення про те, що Чийгоз і інші невстановлені особи, зокрема Чубаров, планували здійснити зрив сесії», – розповів Полозов.

Захист заявив 12 клопотань, з них 8 були задоволені судом і долучені в якості доказів, згодом захист зможе спиратися на них в дебатах.

Засідання буде продовжено після обідньої перерви.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини