Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Захист прав людини та посилення медіа охоплення у Криму

14 / 09 / 2022

2022 – 2024 роки 

Проєкт направлений на підвищення обізнаності та вирішення проблем у ситуації з правами людини в окупованому Криму та в Херсонській області. Здійснюється у форматі надання правової допомоги внутрішньо переміщеним особам, мешканцям Криму та окупованих територій Херсонської області. 

Для своєчасного реагування та консультацій з нагальних питань, КримSOS продовжує роботу телефонної «гарячої лінії» юристів. Вони надають вторинну правову допомогу, допомагають з підготовкою та формуванням правових документів, врегулюванням  досудових спорів, супровідом під час візитів до органів державної влади та місцевих судів для надання доступ до адміністративних послуг та документування. 

Додатково юристи КримSOS проводять моніторинг соціальних медіа на предмет правових потреб, насильницьких зникнень та викрадень цивільних осіб російськими військовими та парамілітарними формуваннями. 

Також здійснюється співпрацювати з представниками місцевої української владою для фіксації випадків насильницьких зникнень, підтримки бази даних викрадених осіб. Найбільш вразливим сім’ям, які постраждали від викрадень, надається одноразова гуманітарна допомога.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Проєкти