Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕАЛІЗАЦІЇ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ ПРАВ ОСІБ, ЩО ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК КОНФЛІКТУ В УКРАЇНІ

18 / 02 / 2020

У жовтні 2019 року держава Україна подала сьомий періодичний звіт, у якому надала свої відповіді на питання, які були поставлені Комітетом з економічних, соціальних та культурних прав 18 жовтня 2018 року. Значну кількість цих питань присвячено ситуації із дотриманням економічних, соціальних та культурних прав осіб, які постраждали внаслідок збройного конфлікту в Україні. У відповідях держави міститься багато інформації, яка, однак, не дає повноцінної картини щодо ситуації з
реалізацією прав таких груп, як внутрішньо переміщені особи, мешканці тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також територій, що наближені до зони проведення бойових дій (так звана “сіра зона”).

Цей альтернативний звіт підготовлений неформальною Коаліцією громадських організацій, які опікуються питаннями захисту осіб, які постраждали внаслідок конфлікту, у тому числі– внутрішньо переміщених осіб та осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях України. Автори подання мають значний досвід у розробці та адвокатуванні проєктів нормативно-правових актів у сфері захисту прав переселенців, беруть участь у робочих групах при профільних міністерствах, надають значну соціальну та юридичну допомогу особам, які постраждали внаслідок конфлікту, висвітлюють події, що відбуваються на тимчасово окупованих територіях України. 

 

До Коаліції входять:

“Донбас СОС”

Крим СОС”

“Право на Захист”

“Восток-СОС”

“Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ”,

Програма “Радник”, що впроваджується БФ “Stabilization Support Services”,

“Центр прав людини ZMINA”

“Кримська правозахисна група”

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Звернення