Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Заарештували кримського анархіста, якого звинувачували в спробі зірвати вибори

4 / 11 / 2016

В Криму заарештовано активіст з Євпаторії Сергій Васильченко, повідомляє анархістський Facebook-спільнота Чорна веселка.

“Близько 12.00 сьогодні (03.11.2016) Сергія заарештували в будинку його батька в Сімферополі, де він знаходиться зараз невідомо”, – повідомили в групі.

Джерела QirimInfo підтвердили цю інформацію і додали, що вчора рішенням “суду” Євпаторії Васильченко був заарештований на 10 діб за поширення “розповсюдження екстремістських матеріалів”.

Крім того, Асоціація адвокатів Росії за права людини передавала, що правоохоронні органи Євпаторії нібито звинуватили його в листуванні з ІГІЛ.

“Як випливає з інформації, переданої правоохоронними органами матері Сергія Васильченка, його звинувачують у зв’язках, зокрема в листуванні з« ІГ »(забороненим в РФ), що Васильченко заперечує”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у вересні напередодні “виборів” в Держдуму РФ в Євпаторії з’явилися написи на стінах, прізивющіе до бойкоту виборів. Місцеві “поліцейські” звинуватили в цьому Сергія Васильченка, і погрозами змусили його дати свідчення, після чого відпустили. Васильченко, побоюючись за особисту безпеку, переховувався понад місяць.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини