Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

За звернення до «органів» «ДНР» звільнили співробітницю пенсійного фонду

19 / 07 / 2016

Пенсійний фонд України звільнив заступника начальника Броварського управління ПФ Київської області за звернення в «Пенсійний фонд» «Донецької народної республіки». Про це йдеться в листі Міністерства соціальної політики України, адресованому КримSOS. До листа була додана копія відповіді від ПФ України.

 

У відповіді повідомляється, що факт позбавлення переселенця пенсії на підставі документів “пенсійного фонду ДНР” дійсно існував. За результатами перевірки заступник начальника Броварського управління ПФ Іваницька І.О. була звільнена, а начальнику Броварського управління та заступнику начальника головного Управління ПФ в Київській області були оголошені догани. СБУ, в свою чергу, організувала перевірки по управліннях ПФ в Київській області з метою виявлення таких фактів.

Самій заявниці протягом місяця пообіцяли нарахувати пенсійні виплати за період затримки, попередньо перевіривши її місце проживання відповідно до нової Постанови КМУ № 365.

Нагадаємо, у травні стало відомо про випадок призупинення пенсійних виплат у зв’язку з «відновленням пенсії в Київському районі м. Донецьк «Донецької Народної республіки». На підтвердження факту Броварське управління пенсійного фонду надало копію відповіді на запит від управління пенсійного фонду так званої Донецької Народної Республіки.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини