Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

За ваші і наші права!

13 / 06 / 2016

Два роки антитерористичної операції. Два мільйони людей бігли від війни. Два роки влада не помічає проблеми переселенців. Два роки ми не можемо захистити своїх співгромадян. Зараз у нас є два шляхи: відстояти права людей або розписатися у власнiй байдужості.

Ми з вами громадяни однієї країни. Але хтось вільний в своїх планах, а переселенці не зможуть вийти з квартири в очікуванні перевірки. Хтось з легкістю зніме житло, а переселенцям скажуть: «зайві проблеми нам не потрібні». Чиясь бабуся оформить заслужену пенсію, а бабуся зі сходу чи Криму буде оббивати пороги чиновників, і все одно не зможе.

Минулої середи КабМін захотів остаточно закріпити різницю між правами громадян України. Якщо вдасться прийняти зміни до Постанови 637, то будуть створені мобільні бригади з СБУ і Нацполіціі, які зможуть навідуватись до переселенців додому, коли їм захочеться. Будуть створені спеціальні комісії, які будуть вирішувати, чи гідні переселенці заробленої пенсії. На цьому буде поставлено хрест на Конституції.

У нас з вами – одна країна. У нас з вами – рівні права. Тому ми не маємо дозволити владі порушити їх.

Приходьте 14.06 о 14:00 на мітинг під Кабінетом міністрів України “За спільні права. За спільну країну. За нас”.

Вибір редакції

Ще Новини