Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

За «справі 26 лютого» не змогли переглянути відеоматеріали – у суді «згорів» комп'ютер

1 / 06 / 2017

Суду не зміг ознайомитися з відео-доказами по «справі 26 лютого». Про це в коментарі QirimInfo розповів адвокат Едем Семедляєв.

Сьогодні, 1 червня, в ході чергового судового засідання по «справі 26 лютого» суд допитав свідка сторони обвинувачення, який розповів про два мітинги біля будівлі Верховної Ради АРК 26 лютого.

Адвокат зауважив, що з показань свідка стало ясно, що хтось займався організацією проросійського мітингу, дзвонив людям, однак, свідок заявив, що прийшов на мітинг самостійно. Свідок відчував газ, але не бачив хто цей газ розпорошив.

«За національністю він [свідок] українець, народився в Харкові і для нього життєво важливо було, щоб на території Криму була Росія. Він не хотів, щоб «майданівці» були в Криму», – розповів адвокат.

Едем Семедляєв повідомив, що після допиту свідка суд намагався ознайомитися з відео-доказами, але комп’ютер, який дозволяв переглядати відео «згорів».

Адвокат додав, що наступного вівторка, коли відбудеться чергове засідання по справі «26 лютого», суд продовжить допит свідків, якщо такі з’являться до суду, якщо ж свідків не буде – «суд спробує подивитися відео».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини