Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

За «справі 26 лютого» допитали заступника начальника ялтинської поліції

10 / 05 / 2017

Сьогодні, 10 травня, по «справі 26 лютого» допитали заступника начальника ялтинського відділення поліції. Про це в коментарі QirimInfo повідомив адвокат Едем Семедляєв.

Свідок обвинувачення був присутній на мітингу «26 лютого», ніс службу в оточенні і стояв обличчям до проукраїнського мітингу. Він заявив, що на мітингу тільки кримські татари порушували громадський порядок.

Поліцейський розповів, що кримські татари кидали в проросійських мітингувальників напівпорожні пластикові пляшки з водою. В ході свідчень він також розділив мітингувальників на «кримських татар і російськомовних».

«Свідок заявив, що проукраїнські мітингувальники вели себе агресивно, а представники «російськомовного мітингу» виключно ввічливо і законослухняно, так як серед них, в тому числі, були жінки і діти», – розповів адвокат.

Нагадаємо, 6 квітня фігурантам «справи 26 лютого» Алі Асанову і Мустафі Дегерменджі суд змінив запобіжний захід на домашній арешт. Кожне судове засідання Асанова і Дегерменджі доставляє спеціальна служба.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини