Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

За кермом до Криму. Подбайте завчасно про придбання страхового сертифікату!

7 / 06 / 2017

Анексія АР Крим Російською Федерацією призвела до того, що РФ вважає АРК своєю територією. РФ – одна з країн, яка є членом міжнародної системи автомобільного страхування, на території якої діє поліс страхового сертифіката єдиної форми «Зелена карта». 

Подбайте завчасно про придбання страхового сертифікату «Зелена картка» у страхових компаніях свого міста, де ви постійно проживаєте, щоб не переплачувати по спекулятивній ціні на адмінкордоні з Кримом! Вартість в межах України є фіксованою.

Як придбати страховий сертифікат «Зелена картка»?

Надавати послуги з міжнародного обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності мають право страхові компанії, які мають статус повного члена Моторного (транспортного) страхового бюро України!

Для укладання договору міжнародного обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності необхідно звернутися до страховика, що має право на здійснення цього виду страхування або до офіційного представника такого страховика.

Починаючи з 01.03.2014 розпочато  укладання договорів міжнародного страхування «Зелена картка» із одночасним внесенням інформації про укладений договір страхування в єдину централізовану базу даних (ЦБД) МТСБУ за допомогою підсистеми  «Green Card online».

Міжнародний договір «Зелена картка» може укладатися на строк 15 днів, 1 місяць, 2 місяці, 3 місяці, 4 місяці, 5 місяців, 6 місяців, 7 місяців, 8 місяців, 9 місяців, 10 місяців, 11 місяців або один рік.

Ознакою укладення договору через підсистему «Green Card online» є контрольний код, згенерований ЦБД МТСБУ та нанесений у нижньому правому куті бланку сертифіката «Зелена картка»:(http://mtsbu.ua/ua/for_consumers/green_card/96554/).

Розміри єдиних страхових платежів за договорами міжнародного обов`язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, зареєстрованих в Україні, з дією на території країн – Азербайджан, Білорусь, Молдова, Росія доступні в додатку ТУТ.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини