Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

З Умерова взяли підписку про нерозголошення матеріалів справи

26 / 05 / 2016

З Ільмі Умерова взяли підписку про нерозголошення матеріалів справи. Про це заступник голови Меджлісу сам розповів журналістам після закінчення допиту в ФСБ.

“Я сьогодні дав підписку про нерозголошення матеріалів слідства. Тому для журналістів скажу, що до початку суду будемо трошки стриманіше давати матеріали по моїй кримінальній справі”, — розповів Ільмі Умеров пресі.

Сьогодні також проводилися слідчі дії: фотопортретна ідентифікація, за допомогою якої з’ясовували, чи саме Ільмі Умеров брав участь у телепередачі АТR, в якій підозрюваний публічно виступав «із закликами про необхідність порушення територіальної цілісності РФ». Крім того, на допит запросили близьких родичів Ільмі Умерова.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини