Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Юних художників запрошують розмалювати стіну в Києві

1 / 03 / 2017

6 квітня в Адміністрації Президента відкривається виставка переможців міжнародного конкурсу дитячого малюнку «Де я – там мій прапор». Одну зі стін виставкової зали діти з родин ВПО та воїнів АТО прикрасять декоративним розписом під керівництвом куратора проекту художника Марії Ковалевської.

Для участі усім охочим потрібно до 13 березня включно зв’язатися з куратором проекту та створити й надіслати ескіз малюнку. Авторів найкращих малюнків запросять втілити ідеї. 

Тема розпису: Україна та рідний край, можуть бути відображені події сучасної історії України, а також краєвиди, декоративні малюнки, символіка, гасла, написи тощо. 

Учасники:  діти 8 – 16 років з родин ВПО та воїнів АТО. Діти повинні на даний момент проживати в м. Києві та Київській області та матинавички малювання.

 

Усі учасники даної ініціативи будуть запрошені на урочисте відкриття виставки 6 квітня до Адміністрації Президента та отримають подяки від організаторів конкурсу.

 

Контакти куратора проекту

Марія Ковалевська:
тел.: +380 63 699 42 92 
e-mail: kovalevskaybatik@gmail.com
Facebook

 

Конкурс «Де я – там мій прапор» було ініційовано в 2016 році Український кризовим медіа центром за підтримки Адміністрації Президента України. Конкурс проводився серед дітей українців з діаспори в усьому світі. Взяли участь 86 дітей з 23 країн світу.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини