Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Їх немає, але є ми: активісти закликають підтримати зниклих кримчан на акції в Києві

20 / 10 / 2016
Це складно уявити. Але саме це переживають рідні та близькі 15-ти осіб, безвісти зниклих у Криму за час окупації. Про деяких немає звісток тижнями, про деяких – місяцями. Сімох знайшли, але занадто пізно: всі вони знайдені зі слідами насильницької смерті.

Як воно бути в такій ситуації  активісти покажуть на акції під посольством Російської Федерації в Києві 25 жовтня з допомогою театралізованого перфомансу.

Так, ми всі дуже втомилися від горя навколо. Нам страшно. Хочеться просто закрити очі і вдавати, що не помітили. Але ви не уявляєте, наскільки цінною є наша підтримка тих, хто знаходиться в окупованому Криму.

 
 
 
На акції ми:
  • вкотре звернемося до влади РФ з питанням «Де Ервін* і всі інші безвісти зниклі?»;
  • розповімо, які кроки на допомогу зниклим були зроблені на національному та міжнародному рівнях;
  • зачитаємо лист мами зниклого Ервіна Ібрагімова до Президента і дамо відповідь на нього.
Ліля Алієва передала за допомогою телеканалу ATR відкритий лист Президенту України Петра Порошенка з проханням допомогти в пошуках сина. Ми не знаємо, чи відповів матері Ервіна Президент України. Але ми вважаємо, що ми як звичайні люди теж можемо відповісти словами підтримки. Ми будемо раді прийняти та передати ваші слова Лілі Алієвій до Криму. Залишити їх можна тут. Написати листа Лілі можна також в паперовому вигляді й передати представнику КримSOS безпосередньо на акції.

Чекаємо вас 25 жовтня о 10:30 під будівлею посольства Російської Федерації в Києві за адресою проспект Повітрофлотський, 27.

* Ервін Ібрагімов, кримськотатарський активіст, член регіонального Меджлісу кримських татар у м. Бахчисарай, був викрадений в Криму біля свого будинку 24 травня 2016 року. Камери відеоспостереження зафіксували, що його викрали люди в формі співробітників ДАІ. Вже майже 5 місяців немає ніякої інформації про його місцезнаходження.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини