Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Європейський Союз продовжив санкції проти РФ

13 / 03 / 2017

Сьогодні 13 березня рада Європейського Союзу на півроку продовжла санкції введені Європейським Союзом щодо російських і українських фізичних і юридичних осіб відповідальних за «підрив територіальної цілісності» України і «дестабілізацію ситуації» в країні.

«Оцінка ситуації не дала підстав для зміни режиму санкцій. Список був оновлений, рада ЄС виключила двох померлих осіб зі списку осіб та організацій, які підпадають під дію обмежувальних заходів, які в даний момент поширюються на 150 чоловік і 37 організацій», – йдеться в повідомленні прес-служби Ради ЄС.

Також, Комерсант з посиланням на Gazeta Wyborcza повідомляє, що міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель заявив, що в разі відчутного прогресу у виконанні Росією мінських домовленостей ЄС повинен буде розглянути поступове ослаблення санкцій.

У свою чергу, санкції за анексію Криму не мають з цим нічого спільного. Міністр резюмував, що не знає нікого серед лідерів країн ЄС, хто б навіть говорив про можливе зняття цих санкцій. Однак, планів з розширення списку санкцій у ЄС теж немає, про це в інтерв’ю УНІАН повідомив глава представництва Європейського Союзу в Україні Хьюг Мінгареллі.

Нагадаємо, що чорний список для Росії – це лише один з трьох незалежних пакетів санкцій ЄС. До кінця червня 2017 року діють і секторальні економічні обмеження, які продовжуються кожні півроку. Також до кінця 2017 діють торгові і візові штрафні заходи відносно Криму в рамках стратегії ЄС про невизнання входження півострова до складу Росії, які продовжуються на щорічній основі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини