Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Євродепутати планують відправити спецмісію в Крим

18 / 03 / 2016

Депутати Європарламенту звернулися до високого представника ЄС із зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні з проханням направити на окупований півострів спецмісію Європейського Союзу.

Як йдеться у зверненні опублікованим редактором «Української правди» Севгіль Мусаєвою-Боровик, відправка спецмісії пов’язана з бежанням депутатів спостерігати за судовим процесом щодо заборони Меджлісу кримськотатарського народу.

Євродепутати відзначають, що повністю згодні з думкою правозахисників про те, що визнання Меджлісу екстремістською організацією може привести до переслідування кримських татар і просять главу європейської дипломатії сприяти присутності делегації ЄС на судових слуханнях.

«Тому ми закликаємо вас забезпечити термінове направлення дипломатичних представників ЄС до Криму для того, щоб вони могли спостерігати за процесом і повідомити про свої висновки в Брюссель», — заявили парламентарії.

Лист підписаний 31 депутатом Європарламенту, серед яких Петрас Ауштревічюс, Андрій Пленкович, Ребекка Хармс, Анна Марія Корацца Більдт, Сандра Калнієте і інші.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини