Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ЄСПЛ прийняв скаргу жителів Севастополя на вилучення землі

17 / 07 / 2017

Європейський суд з прав людини прийняв до розгляду колективну скаргу десяти жителів Севастополя, членів дачного кооперативу «Дружба-9», на рішення міських судів про вилучення земельних ділянок. Про це повідомляє «Новая Газета».

«Скаргу було подано ще в минулому році, і ось ми отримали повідомлення про те, що вона прийнята до розгляду», – розповіла голова кооперативу Лариса Крисіна. За її словами жителі дачного кооперативу зверталися до Страсбурга, як громадяни Росії, а не України.

Як повідомляє «Новая Газета», в своїй скарзі до ЄСПЛ заявники вказують, що їх позбавили землі на тій підставі, що її видала російська міська державна адміністрація Севастополя.

За рішенням російського суду, землею до окупації півострова мала розпоряджатися міська рада. Крім того, суд порахував, що земля була видана за підробленими держактами, так як в архівах адміністрації Севастополя є два розпорядження за номером 1256 -р, яким і була виділена земля «Дружбі-9».

Ці доводи суду в своїй скарзі мешканці міста називають необґрунтованими. Вони відзначають, що за фактом виявлення другого держакта Слідчим комітетом РФ два роки тому порушувалася кримінальна справа, однак вона так і не дійшла до суду.

Раніше повідомлялося, що російський уряд Севастополя спільно з прокуратурою ведуть ревізію земельних наділів, виданих до анексії Криму. Загальна площа земель, які підлягають вилученню – оцінюється приблизно в 280 га.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини