Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

ЄС має намір продовжити на півроку персональні санкції проти РФ

9 / 03 / 2017

Євросоюз продовжить на півроку санкції проти 146 громадян Росії і самопроголошених ДНР, ЛНР, а також 37 організацій. Про це повідомляє ТАСС.

Останній раз чорний список для Росії продовжувався на півроку 15 вересня. Тоді в нього входили 146 осіб, включаючи представників влади РФ, російських політиків, бізнесменів і силовиків, а також керівників самопроголошених ДНР, ЛНР. До переліку внесено 37 організацій, в тому числі всі відомі військові і політичні структури ДНР і ЛНР. Всім, хто числиться в списку, заборонений в’їзд в ЄС, а їхні активи, в разі виявлення таких в європейських банках, підлягають заморожуванню.

Чорний список для Росії – це лише один з трьох незалежних пакетів санкцій ЄС. До кінця червня 2017 року діють і секторальні економічні обмеження, які продовжуються кожні півроку. Також до кінця 2017 діють торгівельні і візові штрафні заходи відносно Криму в рамках стратегії ЄС про невизнання анексії Криму Росією, які продовжуються на щорічній основі.

Раніше повідомлялося, що нова американська адміністрація готова зберігати санкції, введені відносно Москви після окупації Криму Росією.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини