Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ЄС має намір продовжити на півроку персональні санкції проти РФ

9 / 03 / 2017

Євросоюз продовжить на півроку санкції проти 146 громадян Росії і самопроголошених ДНР, ЛНР, а також 37 організацій. Про це повідомляє ТАСС.

Останній раз чорний список для Росії продовжувався на півроку 15 вересня. Тоді в нього входили 146 осіб, включаючи представників влади РФ, російських політиків, бізнесменів і силовиків, а також керівників самопроголошених ДНР, ЛНР. До переліку внесено 37 організацій, в тому числі всі відомі військові і політичні структури ДНР і ЛНР. Всім, хто числиться в списку, заборонений в’їзд в ЄС, а їхні активи, в разі виявлення таких в європейських банках, підлягають заморожуванню.

Чорний список для Росії – це лише один з трьох незалежних пакетів санкцій ЄС. До кінця червня 2017 року діють і секторальні економічні обмеження, які продовжуються кожні півроку. Також до кінця 2017 діють торгівельні і візові штрафні заходи відносно Криму в рамках стратегії ЄС про невизнання анексії Криму Росією, які продовжуються на щорічній основі.

Раніше повідомлялося, що нова американська адміністрація готова зберігати санкції, введені відносно Москви після окупації Криму Росією.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини