Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Ялтинська кіностудія випустить фільм «Крим наш»

9 / 02 / 2016

Документальний фільм «Крим наш» буде випущений до другої річниці «входження» Криму до складу Російської Федерації, яка буде відзначатися в березні 2016 року. Про це у вівторок повідомила журналістам директор держпідприємства «Кіностудія «Ялта-фільм» Ольга Прудникова-Юшкова, передає ТАСС.

«Процес виробництва фільму «Крим наш» увійшов в монтажно-тонувальний період. Ця робота отримала субсидію з федерального бюджету за конкурсом, – розповіла вона. – У квітні, напередодні знаменних днів нашої кримської весни, ми зможемо цю картину побачити».

Фільм знятий режисером-документалістом з Москви Гузель Гатаулліною. Він стане першою картиною, знятою на ялтинській кіностудії після її переходу у власність влади Криму.

«Кіностудія спільно з режисером заявилася на конкурс. Кіностудія «Ялта-фільм» виступила з фінансуванням на одну третину. Два мільйони – це бюджет Російської Федерації, а ми заявилися на один мільйон інвесторами цього проекту», – зазначила директор кіностудії.

За її словами, в рамках реалізації проекту «Ялта-фільм» надала знімальну базу, а також місця для проживання групи, умови для монтажу картини.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини